LiveZilla Live Chat Software

Vychytávky a funkcie

Na všetko budeš včas upozornený
Na hlavnej stránke budeš mať vždy rýchly prehľad aktuálnych písomiek aj úloh. Písomky a úlohy, ktoré ťa čakajú nasledujúci deň budú navyše zvýraznené aby si ich neprehliadol. :)
Potvrdzovanie písomiek
Poznáš to! Profesor určí písomku a nakoniec je hodina suplovaná.. Aby sa zbytočne nevytvárali duplikátne písomky v systéme, je tu funkcia potvrdzovania na úvodnej stránke! Vždy v deň písomky alebo počas nasledujúcich max. 7 dní označíš písomku buď ako napísanú alebo nenapísanú. V tom druhom prípade sa zobrazia možnosti - zadanie náhradného termínu, zadanie (zatiaľ) neurčitého dátumu alebo úplné zrušenie písomky..
Neurčitý termín písomky
Vieš, že bude písomka ale nepoznáš presný dátum. Toto je pomerne častá situácia a práve preto je súčasťou ePísomiek aj funkcia neurčitého termínu písomky. Písomka sa zobrazuje v zvlášť sekcii a čaká pokým niekto neurči presný termín!
Skupiny
Je tvoja trieda rozdelená do skupín? Napríklad podľa jazykov? Práve pre vás je funkcia Skupiny,
s ktorou môžeš každú písomku a úlohu presne určiť komu bude určená! A dokonca aj len tebe samotnému (aby si mal prehľad). Potom sa už každému zobrazujú len relevantné písomky a úlohy podľa toho v ktorej skupine je!
Dokumenty
Ku každej písomke môže ktokoľvek priložiť dokumenty - poznámky. Tie môže vždy nahrať nové zo svojho počítača (príp. mobilu/tabletu) alebo jednoducho označiť aj iné súbory, ktoré už spolužiaci nahrali predtým (do iných písomiek). Všetky dokumenty triedy potom nájdeš na jedinej podstránke Súbory!
Známky a žiacka knižka
Určite si počul pojem elektronická žiacka knižka! Doteraz ju vždy tvorila škola a nie vždy to bolo dokonalé! Buď ste ju nemali vôbec, lebo triedny profesor rezignoval alebo sa aktualizovala raz mesačne a len kvôli rodičom.. Navyše učitelia nie vždy všetky známky značia do triedne knihy!
Známky na ePísomky si eviduješ sám! Ak si zabudneš žiacku knižku tak šup cez mobil si ju hneď zapíšeš na ePísomky a nikdy ti žiadna známka nevypadne :) Samozrejmosťou je funkcia výpočet priemeru buď pre samotné predmety alebo celkový :)
Novinky a upozornenia
Aby si mal všetko pod dohľadom - kto, čo, kedy pridal, upravil, komentoval pripravili sme funkciu NEWS, ktorá ti vždy ukáže čo sa od tvojej poslednej návštevy udialo! Kliknutím na novinku sa zobrazia podrobnosti!
Spolužiaci v systéme
K dispozícii je aj prehľad tvojich spolužiakov, ktorý sú na ePísomkách :) Vždy jeden z vás je správca, t.j. človek, ktorý triedu na ePísomkách vytvoril a má pod palcom všetky nastavenia ako názov triedy, skupiny alebo prístupové heslo!
História
Stáva sa, že si potrebuješ pozrieť čo ste písali napríklad pred 2 týždnami! Na tento účel existuje tzv. História písomiek/úloh, kde nájdeš všetky predchádzajúce písomky a úlohy v časovom slede.
Nástenka
Jednou z ďalších funkcií je aj nástenka, kde si môžu spolužiaci zanechávať odkazy a následne ich komentovať :) Ako na FB
Chceš sa zapojiť do ePísomiek?
Je to zdarma :)
Idem do toho!