LiveZilla Live Chat Software

Často kladené otázky

Nechápem celkom o čom sú ePísomky.
Projekt ePísomky.sk je zameraný predovšetkým pre študentov stredných a základných škôl. Je to systém, kde si študenti zaznamnávajú svoje budúce písomky, úlohy a známky aby na nič nezabudli a mali ich vždy prehľadne usporiadané! Z tohto dôvodu je najlepšie aby sa do projektu zapojila celá trieda - teda všetci tvoji spolužiaci. Potom sa už všetci zapájajú do tvorby obsahu - teda ktokoľvek z tvojich spolužiakov môže pridať písomku, upraviť ju či doložiť napríklad oskenované poznámky. Nikto nemusí nikomu nič posielať, každý si všetko nájde tu!
Sú ePísomky naozaj zdarma?
Áno, využívanie všetkých funkcií portálu ePísomky.sk je úplne bezplatné!
Čo všetko si môžem na ePísomkách zaznamenávať?
Spoločne so svojími spolužiakmi si na ePísomkách zaznamenávaš písomky, úlohy, známky aj dokumenty pre svoj prehľad.
Aké typy súborov môžem uploadnuť?
Na server môžeš uploadnuť obrázky, dokumenty, PDF súbory aj ,,zipnuté" súbory. Konkrétne podporujeme všetky tieto formáty:
.jpg, .jpeg, .gif, .png, .rar, .zip, .doc, .docx, .xlsx, .xls, .ppt, .pptx, .txt, .pdf, .rtf, .odt, .ods, .odp, .c...
Ak ti tu chýba nejaký formát, kontaktuj nás!
Je potrebné sa registrovať?
Registrácia je nevyhnutná! Bez registrácie by sme nevedeli spojiť teba s tvojími spolužiakmi a funkcie, ktoré portál ponúka by ostali nevyužité.
Kto vidí moje známky?
Známky, ktoré si zaznamenávaš do systému vidíš len ty! Nikto, ani žiadny tvoj spolužiak ich nevidí! Zaznamenávaním svojích známok si vytváraš svoju vlastnú elektronickú žiacku knižku, ktorú si potom môžeš pozerať kdekoľvek (ak máš pripojenie).
Môžem byť členom viacerích tried naraz?
Áno, každý môže byť v rámci jedného užívateľského účtu členom viacerích tried. Novú triedu možeš vytvoriť na podstránke www.episomky.sk/vytvor-triedu. Zapojiť sa do už existujúcej triedy môžeš pomocou adresy triedy (www.episomky.sk/trieda/ID) a prístupového hesla!
Nechce ma prihlásiť. Prečo?
Ak si úspešne zaregistrovaný/á a bez akéjkoľvek hlášky ti po stlačení ,,prihlásiť" zobrazuje stále úvodnú stránku je potrebné si vo svojom prehliadači zapnúť Cookies! Ak nie sú Cookies zapnuté nie je možné žiadne prihlásenie!
Iné otázky?
Ak máš iné otázky neváhaj nás kontaktovať! Kontaktné údaje nájdeš tu!